Yağmurlu ve zorlu hava şartlarında müşterilerimizin yanında olmak, tercih ettikleri ürünlerimizle biriktirdikleri anılarda onlara yol arkadaşı olmak için 45 yılı aşkın süredir yağmurluk üretimi yapıyoruz.
İstanbul'un Bayrampaşa semtinde ikamet eden firmamıza "Google Har italar" veya "Yandex Haritalar" uygulamasına "Özanıl İş Güvenliği" veya "Anıl Yağmurluk" yazarak ulaşabilirsiniz. Bunun yanında adres bilgilerimiz websitemizin "İletişim" sayfasında yer almaktadır. İsterseniz "+90 543 808 5244" numaralı hattımızı arayarak yol tarifi isteyebilirsiniz.
Ürettiğimiz yağmurluklarda su geçirebilecek bölgelerde dikiş ilemi yerine yapıştırma metodunu kullandığımız için PVC ve Poliüretan malzeme tercih ediyoruz.
İstemiş olduğunuz ürünlerin üzerine baskı yaptırmak ekstra maliyete neden olduğu için sipariş aşamasında bu detayı paylaşarak grafik dosyanızı bize ulaştırabilir, profesyonel grafikerler tarafından kontrol edildikten sonra baskı yaptırabilirsiniz.
Ürünlerimizi daima su geçirmez biçimde tasarladığımız için boy tulum, göğüs çizme, kasık çizme gibi ürünlerimizde tercih edilen PVC veya Poliüretan çizmeler ürünlerimize "Frequency Gumming" dediğimiz yöntem kullanılarak monte edilmektedir.
Pardesü yağmurluk gibi ürünlerimiz daha çok çanta gibi aksesuarların veya ceket, mont, kaban gibi giysilerin üstüne giyiliyor. Bu nedenle müşterilerimiz daha geniş beden tercih ediyorlar.
istemiş olduğunuz ürün için gerek duyduğunuz adet sayısını firma çalışanlarımız ile paylaşarak daha isabetli fiyat teklifleri alabilirsiniz.